שכפול מפתח הונדה

שכפול מפתח הונדה מנעולן מקצועי גבי מנעולים

שירות שכפול מפתחות ושכפול שלטים לרכבי הונדה

השאר פרטים לקבלת מחיר

13 + 14 =

שירות מקצועי אחריות מלאה שכפול מפתח הונדה מחיר מיוחד לגולשים באתר. לכל הדגמים

קופון הנחה על שכפול מפתח הונדה
ייבוא מפתחות ושלטים לכל הדגמים!

אצלנו תוכלו לחסוך בענק שכפול מפתח הונדה המחיר הטוב ביותר שתמצאו, אנו מייבאים מפתחות מקוריים וחלופיים ומעניקים שירותי מנעולנות מתקדמים לכל רכבי הונדה, איבדתם את המפתח? אין לכם שלט חלופי? זקוקים לשלט נוסף? אולי מפתח נוסף? צרו עמנו קשר 30 שנות ניסיון.

HONDA CIVIC PROXIMITY PROGRAMMING

מפתחות הונדה

שכפול מפתחות ושלטים לרכבי הונדה Honda לכל הדגמים

שכפול מפתחות לרכבי הונדה לדגמים הבאים: סיויק, גאז, אקורד, CRV, ACCORD, JAZZ, LEGEND, INSIGHT, PILOT, PRELUDE CIVIC ודגמים חדשים נוספים, גם אם לא מצאתם את המפתח שלכם באתר צרו אתנו קשר.

שירות חדש ומידי הצעת מחיר לנייד

לקוחות יקרים אצלנו תוכלו לקבל הצעת מחיר ראשונית לנייד, צלמו את המפתח או שלט הרכב שלחו הודעה לנייד שמספרו 052-2644472 כולל תמונה דגם ושנתון הרכב ותקבלו הצעת מחיר לשכפול נפתח או השלט שלכם, אצלנו תמצאו חניה נוחה, פינת המתנה מסודרת שירות מקצועי ואחריות מלאה על כל שירות.

איך לחסוך כסף על שכפול מפתח הונדה?

נהוג לחשוב ששכפול מפתח רכב נעשה רק אצל יבואן הרכב. אך הדבר אינו נכון, מנעולן רכב תפקידו לשכפל מפתחות ושלטים לרכבים, במקרים רבים יבואן הרכב ניגש בעצמו למנעולן לקבלת שירותים. על כך גובה היבואן עמלת תיווך שמגיעה לעשרות אחוזים. רוצים לחסוך כסף? גשו למנעולן רכבים לקבלת שירות.

איך מתבצע התהליך השכפול?

עד שנת ייצור 2006 לא הכילו המפתחות צ'יפ הגנה ותהליך השכפול היה דיי פשוט בעזרת מכשיר שכפול יוצרו מהגלם את המפתח הנוסף וקודדו אותו.

החל משנת 2006 נוסף צי'פ הגנה למפתח הרכב (שבב הגנה אלקטרוני) שבמהלך השנים שונה, ציפים אלו דורשים חיבור לתוכנה לקידוד המפתח למחשב הרכב וכל שינוי בציפ דורש התעדכנות בחומרה, אנו מתעדכנים באופן קבוע ושותף בכל התוכנות ונמצאים בקשר מתמיד עם הספקים בחו"ל, אנו משכפלים מפתחות ושלטים לכל דגמי הונדה.

אפשר לשכפל שלט או מפתח לאחר אובדן?

אם השלט הפסיק לפעול או המפתח אבד אין צורך לדאוג, אנו יכולים לשכפל שלט או מפתח גם ללא המפתח או השלט המקורי, יצירת מפתח מאין מפתח דורשת זיהוי הפין קוד של הרכב, לנו יש את כל הידע והטכנולוגיה לשכפל מפתח או שלט חדש.

מה הם סוגי המפתחות לשכפול?

קיימים מספר סוגי מפתחות לשכפול
המפתח הזול והפשוט ביותר – מפתח ללא שלט מפתח שפותח וסוגר את דלתות הרכב ומאפשר הנעת הרכב משמש בדרך כלל כמפתח רזרבי.

שלט הונדה לחצנים – מאפשר פתיחה וסגירה של דלתות הרכב בשילוב מפתח להנעה.

מפתחות הונדה חכמים – מפתח קירבה המאפשר פתיחת הרכב והנעה ללא צורך במפתח סוויץ, המפתח יכול להישאר בכיס, במידה וקיים ברכב כפתור (START) הנעת הרכב מתבצעת דרך הכפתור.

 

מספר נייד לקבלת שירות: 052-2644472

Call Now Button
Open chat
דילוג לתוכן