שכפול מפתח הונדה

שכפול מפתח הונדה מנעולן מקצועי גבי מנעולים

 

שכפול מפתחות ושכפול שלטים לרכבי הונדה

השאר פרטים לקבלת מחיר

10 + 15 =

שכפול מפתח הונדה שירות מקצועי אחריות מלאה מחיר מיוחד לגולשים באתר. לכל הדגמים

קופון הנחה לרכבי הונדה

ייבוא מפתחות ושלטים לכל הדגמים!

שכפול מפתח הונדה במחיר הטוב ביותר שתמצאו אצלנו תוכלו לחסוך בענק, אנו מייבאים מפתחות מקוריים וחלופיים ומעניקים שירותי מנעולנות מתקדמים לכל רכבי הונדה, איבדתם את המפתח? אין לכם שלט חלופי? זקוקים לשלט נוסף? אולי מפתח נוסף? צרו עמנו קשר 30 שנות ניסיון.

HONDA CIVIC PROXIMITY PROGRAMMING 

שכפול מפתחות ושלטים לרכבי הונדה Honda לכל הדגמים

שכפול מפתחות לרכבי הונדה לדגמים הבאים: סיויק, גאז, אקורד, CRV, ACCORD, JAZZ, LEGEND, INSIGHT, PILOT, PRELUDE CIVIC ודגמים חדשים נוספים, גם אם לא מצאתם את המפתח שלכם באתר צרו אתנו קשר.

שירות חדש ומידי הצעת מחיר לנייד

לקוחות יקרים אצלנו ניתן לקבל הצעת מחיר ראשונית לנייד, צלמו את המפתח או שלט הרכב שלחו הודעה לנייד שמספרו 052-2644472 כולל תמונה דגם ושנתון הרכב ותקבלו הצעת מחיר לשכפול נפתח או השלט שלכם, אצלנו תמצאו חניה נוחה, פינת המתנה מסודרת שירות מקצועי ואחריות מלאה על כל שירות.

 

קצת על התהליך השכפול

עד שנת ייצור 2006 לא הכילו המפתחות צ’יפ הגנה ותהליך השכפול היה דיי פשוט בעזרת מכשיר שכפול יוצרו מהגלם את המפתח הנוסף וקודדו אותו.

החל משנת 2006 נוסף צי’פ הגנה למפתח הרכב (שבב הגנה אלקטרוני) שבמהלך השנים שונה, ציפים אלו דורשים חיבור לתוכנה לקידוד המפתח למחשב הרכב וכל שינוי בציפ דורש התעדכנות בחומרה, אנו מתעדכנים באופן קבוע ושותף בכל התוכנות ונמצאים בקשר מתמיד עם הספקים בחו”ל, אנו משכפלים מפתחות ושלטים לכל דגמי הונדה.

אם השלט הפסיק לפעול או המפתח אבד אין צורך לדאוג, אנו יכולים לשכפל שלט או מפתח גם ללא המפתח או השלט המקורי, יצירת מפתח מאין מפתח דורשת זיהוי הפין קוד של הרכב, לנו יש את כל הידע והטכנולוגיה לשכפל מפתח או שלט חדש.

קיימים מספר סוגי מפתחות לשכפול
המפתח הזול והפשוט ביותר – מפתח ללא שלט מפתח שפותח וסוגר את דלתות הרכב ומאפשר הנעת הרכב משמש בדרך כלל כמפתח רזרבי.

שלט הונדה לחצנים – מאפשר פתיחה וסגירה של דלתות הרכב בשילוב מפתח להנעה.

מפתחות הונדה חכמים – מפתח קירבה המאפשר פתיחת הרכב והנעה ללא צורך במפתח סוויץ, המפתח יכול להישאר בכיס, במידה וקיים ברכב כפתור (START) הנעת הרכב מתבצעת דרך הכפתור.

 

מספר נייד לקבלת שירות: 052-2644472

Call Now Button
Open chat
דילוג לתוכן