שכפול מפתח יונדאי

שכפול מפתח יונדאי שכפול שלטים

 

מקצוענים בשכפול מפתחות לרכבי יונדאי

השאר פרטים לקבלת מחיר

9 + 7 =

שכפול מפתח יונדאי hyundai עבור כל הדגמים

מנעולן רכב מקצועי שירות ואחריות מלאה.

קופון הנחה על שכפול מפתח יונדאי

קידוד ושכפול שלטים ומפתחות ליונדאי!

שכפול מפתח יונדאי שירות גבי מנעולים מנעולן מקצועי מוסמך לרכבי יונדאי לכל הדגמים יונדאי סונטה, טוסון, גטס, סנטה פה , וולוסטר, אקסנט, אלנטרה, איוניק, ייבוא ומכירת מפתחות שירות בחולון, אחריות מלאה על כל שלט או מפתח מחירים מיוחדים לגולשי האתר.

 

hyundai ix35 2013 key programming

המחיר הטוב ביותר בארץ רוצים הצעה לנייד?

לקוחות יקרים אנו מייבאים מפתחות חלופיים ומקוריים למכוניות יונדאי, לכן אנו מתחייבים למחירים הטובים ביותר. בין לקוחותינו סוכנויות רכב, מגרשי טרייד אין, מוסכים ולקוחות פרטיים.

חדש הצעת מחיר בוואטסאפ בתוך דקות למפתח שלכם

צלמו את מפתח או שלט הרכב שלכם ושלחו לנו הודעת וואטסאפ. לנייד שמספרו 052-2644472 כולל דגם ושנתון הרכב, ואנו נשלח הצעת מחיר בתוך דקות, דגמי המפתחות והשלטים מתעדכנים באופן שוטף וקבוע אצלנו בחנות. לכן גם אם לא מצאתם את המפתח באתר צרו עמנו קשר בשביל לקבל פרטים למפתח שלכם.

תהליך השכפול בחנות

תהליך השכפול נעשה בחנות שלנו בחולון. במקום חניה מסודרת ופינת המתנה ממוזגת כולל קפה. קצת על תהליך השכפול, יצירת גלם המפתח במכונת שכפול. לאחר יצירת הגלם קידוד המפתח למחשב הרכב באמצעות חיבור לשקע OBD ברכב בסיוע מחשב ותוכנה ייעודית.

חשוב חובה להגיע עם הרכב לצורך קידוד המפתח למחשב. ללא קידוד אין אפשרות להניע את הרכב. בנוסף חובה להסיר מפתחות ישנים ממחשב הרכב לצורך הגנה. התהליך לוקח מספר דקות תלוי בדגם הרכב.

במידה ומפתח הרכב אבד או נגנב

ניתן לשכפל מפתח רכב גם כאשר המפתח ניגנב, נשבר או אבד. תהליך זה מורכב יותר ודורש פין קוד מהחברה המרכזית. אנו מבצעים גם שירות זה לכל דגמי יונדאי.

שירותים נוספים ליונדאי

נוסף על כך אנו מעניקים שירותים נוספים כמו: החלפת סוויץ ברכב, החלפת מנעולים, תיקון מנעולים, קידוד מפתח ישן, תיקון שלטים, החלפת סוללות, החלפת מארז שבור ושירותים רבים נוספים בקרו אותנו בחנות.

דגמי יונדאי שאנו משכפלים:

יונדאי איוניק, לנטרה, אקסנט, טוסון, סונטה, וולווסטר, Venue, ווניו, קונה, PALISADE, סנטה פה, ix35, i30, i20.

 

מספר נייד לקבלת שירות: 052-2644472

Call Now Button
Open chat
דילוג לתוכן